Új hozzászólás Aktív témák

  • sirszevenap

    addikt

    válasz r3dsnake #4109 üzenetére

    No igen, nekem is ez jött! :)

    Viszont sajna elég beleéltem magam a 2092 ( most már 2172 ) pontommal, hogy meglesz a GTA Vice City-ig. :( Ez szerintem most elmarad. Talán egy embert még meg tudok majd invitálni, de akkor is távol vagyok még. Meglátjuk. Ha mást nem, várok még karácsonyig, mert mélyen reménykedem benne, hogy ők is ajánékoznak majd minket, mégpedig sok sok sponsor appal! :D Ha pedig nem, még akkor is esélyes , hogy kigyűjtöm és akkor lesznek akciók valószínűleg. Mondjuk ha GTA nem lesz leakciózva, akkor is kiváltom, az biztos! :K

    Sőt, magamat ismerve, addig fogok vele szemezgetni az appstore-ba, hogy majd nem bírom kivárni. :D Egyetlen egy játék, ami ezt váltotta ki belőlem. Talán még az MW de az sem ennyire, hisz ez egy régi klasszikus ... imádtam. Tisztán emlékszem, amikor erőltettem a P2 -es gépemen amibe össze csóróztam 256 ramot ( 64mb volt benne! :D) és volt benne egy Diamond Viper V2 .-es vga ! :D Szaggatott mint az itélet, de mazoista módján játszottam vele! :D Majd sikerült újítani, akkor le se akadtam róla több évig!

    [ Szerkesztve ]

    Bankkártyával? Hát persze!

Új hozzászólás Aktív témák