Új hozzászólás Aktív témák

  • silmatauki

    őstag

    válasz Kristof_94 #5060 üzenetére

    Mindenképp az iPad Air2-t vedd, mindenképp megéri az ártöbbletet a 2GB RAM.

    "Illetve: IPaden mivel tudnék videót rögzíteni miközben pl. játszom? Van erre valami program?"

    Ha JB-elsz, és nem kell hang (annak a rögzítése játékok alatt tipikusan leáll), akkor a Display Recorder egész normálisan elmegy az Air2-n még az olyan top játékok alatt is, mint az XCOM: EW. Persze túl magas framerate-re ne számíts, és a játék maga is észrevehetően lassul a felvétel miatt (de nem lesz játszhatatlan). Van még egy JB nélkül is műxő képernyőrecorder, azt nem próbáltam – a DR-t az Air2-n teszteltem most az XCOM: EW-vel.

    Ha viszont nem gond a kábelezés, akkor egy HDMI adapter + Game Capture HD a legjobb megoldás. Én ezt használom, tökéletes, persze nem olcsó a HDMI recorder, viszont újabban, most hogy a 60p-s változat is kijött, egész baráti áron van a régi, ami “csak” 30p-t tud.

    Van még az AirPlay-s, kábel nélküli mirrorolás, amit deszktopos klienssel vehetsz, és azon rögzítheted. Ennek persze hátránya a soxor 1-2 mp-re is teljesen kihagyó kép, viszont van hang és nem lassul maga a játék, szemben a Display Recorder-es megoldással.

Új hozzászólás Aktív témák