Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergosz2

    veterán

    válasz Gergosz2 #8435 üzenetére

    Na nekem már teljes mértékben elegem van az Invitel "szolgáltatóból".
    Lássuk csak miért:

    Július 5.-én nagy kínszenvedeések (kb 4-5 telefonhívás ) után sikerült elintézni , a jelenlegi 1mb net helyett 10 mb lesz.Azért nem 15 mb- mert elvileg a hálózat nem bírja el.
    Jól van mondom ez is előrelépés már.
    Várunk -várunk de csak nem jön meg a beígért modem és vezetéknélküli telefon és a tegnapi nappal le is járt az a 15 munkanap amin belül jönniük kellett volna.
    Ma fel is hívtuk őket , hogy mégis mi a helyzet.
    Első hívásnál az ügyintéző azt mondta várjunk majd visszahív minket rövidesen.
    Na ezt a mondatot hallva tudtam , hogy én várhatok jövő eddig akkor sem hívank vissza.
    Így is lett , 4 óra elteltével sem csörrent meg a telefon így megint felhívtuk őket, hogy mégis mi a stájsz.

    Na itt jön a meglepi invitel módra:
    Az ügyintéző mondja , hogy az általunk kötött csomag a ma 12:20 időponttal tárgytalan lett.
    Jó oké de megkérdeztük mit is jelent ez magyarul.Jön a válasz , hogy nálunk még a 10 mb-es net sem érhető el!
    Na mondom , magamban már sejtettem , hogy ez lesz.Meg is kérdeztük rögtön akkor mégis mi a fane érhető itt el , hiszen mégsem Mucsajpusztán lakunk a mocsár közepén, mindössze 11km-re Veszprémtől.

    A válasz az volt , hogy 10 perc múlva visszahívnak. Eddigre már tudtuk mit jelent ez a mondat úgyhogy nyomatékosan felhívtuk az ügyintéző figyelmét , hogy a tíz perc múlva felhívlak ne az legyen , hogy mi hívjuk őket fel egy óra múlva.

    Na kb 10 precmúlva jött is a hívás : nálunk csak 2 max 2,5 mb-es internet érhető el.

    Na nézzük mi is a tanulság:

    Ennyire egy nemtörödöm céget ahol ilyen hozzánemértő ügyintézők vannak még nem láttam.
    Hihetetlen milyen mértékben tévesztik meg a vásárlókat , hogy miért is, na lássuk:

    Ugye van nekik egy honlapjuk ahol ha bírom címem kidobja mit is kaphatok én a pénzemért. Meg is tettük és ezt dobta és dobja ki nekük a mai napig:

    A képen jól látható ,hogy nekünk is kínálja 15 mb-es csomagot, de több m int egy hónapba és leglább 10-15 telefonhívásba került mire rájöttek , hogy mifekénk csak 2 mb-es lehet.

    Azt hiszem írni fogok a fogyasztóvédelemnek is mert valljuk be ez nem normális dolog.

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

Új hozzászólás Aktív témák