Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csacsi67

    addikt

    válasz csacsi67 #27845 üzenetére

    Emlitem a Digi mobilt én nem kaphatok teszt kártyát met nem szerepelek a település listában .A mobil szolgáltatás ugye nem helyhez kötött szolgáltatás vagy ott VoWifi én is tudnám használni de nem adnak kártyát mert nem vagyok a település listában .Fejetlenség káosz.

    [ Szerkesztve ]

  • l.skywalker

    félisten

    válasz csacsi67 #27845 üzenetére

    Akik a vonal végén és az ügyfélszolgálaton, azok valóban nem. De szerintem az egész itt arra megy ki, hogy akkor kezdenek el szerződést kötni Digi néven adott (ex Inviteles) területeken, ha már kiépült a teljes infrastruktúra. Én pl. váci vagyok. Ügyintéző azt mondta, hogy már lehet kötni Vácon egyes területeken - de nálunk még nem. Megnéztem a Digi honlapján az igényelhető helyek között, Vácon fél éve 2 címre lehet bekötni. Az egyik egy körforgalom közepe, a másik egy db családi ház a belváros közepén.

    De közben az elmúlt 1 évben mindenhol kábeleztek, túrtak fúrtak - cserélik a vdsl-t ftth-ra, ami gondolom nem kis meló. Kertvárosban még oké, de az összes társasházig elvinni, ott szétszórni stb.

    Ki kell várni a nagyobb településeken, hogy ezzel végezzenek (és gyanítom a Digisek is kapacitási gondokkal küzdenek, hiszen majd egy fél országot kell hirtelen bekábelezni) és utána majd szépen lehet átváltani annak aki akar.

    De aki nem akar, annak addig fenn kell tartania a nevet és az ügyfélszolgálatot az Invitelnek, amíg le nem járnak a szerződések.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák