Új hozzászólás Aktív témák

  • jozefhu

    csendes tag

    Sziasztok!

    Albérletből hazaköltözve kiderült, hogy a szüleim az Invitellel kötöttek újra szerződést (IPTV+Internet+telefon). Szóval adott egy ZTE ZXHN H108L típusú ketyere, arra rákötve pedig egy TP-Link TL-WR740N router, amiről megy a Wi-Fi, ill. ez utóbbira van az asztali PC is kábellel rákötve.
    Ezen a gépen azonban játszani megközelítőleg lehetetlen így, mert mintha folyamat magas ping vagy packet loss lenne, folyton visszadob pár lépésnyit a játékban, nem adja be találatnak a kilőtt golyókat, és mivel főleg CS:GO-zni szoktam, ez felettébb idegesítő. Továbbá ha valaki TV-t néz és be van kapcsolva a Motorola IPTV set-top box minden tünet csak rosszabbodik.

    Mit tudok tenni, hogy orvosoljam a dolgokat? Hálózati téren totál laikus vagyok, de gondolom valami portot kéne nyitni, vagy bridge módba tenni a ZTE-t? (a topikban visszakeresésem alapján valami ilyesmire jutottam) :U :F

    A segítséget nagyon szépen megköszönném, mert a TV-zésen és böngészésen kívül hasznavehetetlen így a szolgáltatás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák