Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Intruder2k5 #15951 üzenetére

    Egyébként ez ilyen se nem dinamikus se nem fix IP - mármint a kábelneteseké -, mivel elméletben nincs leírva sehol, hogy nem változik az IP-d -és néha változik is -, de gyakorlatban nagyon ritkán. Szóval olyan mint egy lassított dinamikus IP :)

    Vannak akiknek szükségük van a fix IP címre, és ezért fizetnek is a szolgáltatójuknak, másokat meg kiver tőlük a víz.

    Mielőtt bekötötték gondolkoztam is rajta, hogy fog e hiányozni az xDSL korszakom 12 éve alatt megszokott dinamikus IP-m, vagy sem... de arra jutottam, hogy minimum elfogadom így, miután pedig az elméletből gyakorlat lett, kijelenthetem, hogy egyáltalán nem hiányzik számomra. Nekem tökéletesen mindegy, hogy ugyanaz az IP-m már hónapok óta.

    Legalábbis az Invitel kábelmodemes Internetemé, mert a MiFi-s eszközöm ugyanúgy váltogatja az IP-t.

    Távsegítségnyújtás szempontjából is mindegy, a szüleimnek, TeamVieweren keresztül szoktam a karbantartásokat elvégezni, abban a lakásban ugye az átköltöztetett Telekom ADSL2+-os Internet van dinamikus IP-vel, és természetesen nem számít.

    Viszont akiknek fontos, az általad leírt módszer hasznukra lehet, bár azért kicsit macerás :)

Új hozzászólás Aktív témák