Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Intruder2k5 #13708 üzenetére

    Az a helyzet, hogy én 8 évig voltam az ügyfelük. Olyanra nem emlékszem, hogy így emeltek volna, arra viszont igen, hogy sokáig fizettem magasabb havidíjat, mint az új ügyfelek -itt nem a kedvezményes 3 hónapos időszakra járó havidíjra gondolok, és szerződést módosítani is csak úgy lehetett, ha felfelé váltottál -, de legalább a sebesség emelést mindig megkaptam, mert amikor a Telekom emelt - mivel T-s területen lakom -, akkor nekem is megemelték automatikusan. Így előfordult az, hogy az Invitel a saját területén az ügyfeleinek maximum 8 Mbps-ot adott, nekem meg vígan jött 10-zel. Aztán ment náluk az a móka, hogy a régi ügyfeleknek nem listaáron ugyan, de mint beragadt előfizetésen számláztak, az elején még olyanokat mondtak, hogy a) az új havidíj, csak az új ügyfeleknek jár, b) de amikor lejár a hűség, a hűségidő lejárta előtt 30 nappal fel kell mondani, aztán x napig, talán 90 nap volt, már nem emlékszem jó régen volt, újrakötni új feltételekkel (azaz addig nincs neted, legalábbis tőlük). Ez ment mondjuk 2007-ig. Utána volt már fejlődés, mert volt arra példa, hogy az ügyfélszolgálatos megjegyezte, hogy jaj Önnek még a régi előfizetés van, de már ezt a kanosszát nem kell végigcsinálni, és átpakolt volna kedvezményesebb csomagba. Csak akkor ez nem jött össze (elég érdekes okból, ugyanis azért nem, mert ekkor már eltérés volt a Telekom és az Invitel sebesség profiljai között, és azzal dobták a dolgot, hogy nem tudják a 8 Mbps-ot biztosítani), és ekkor dobbantottam. Szóval ez maradt az elmélet :)

    Szerk: Egyébként a régi szerződés az úgy nézett ki, hogy még akkor is az a sebesség volt feltüntetve (384 Kbps a számlán), amikor már bőven a sokszorásával jöttek a bitek :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák