Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #88470784

    törölt tag

    Sziasztok. Bekötötték a házunkba a upc-t, most telekomos vagyok (tv, telefon, internet). El is jött a upc üzletkötöje és elkezdett számolni, és micsoda véletlen, de majdnem ugyanannyira jött ki a mint a telekomnál. Gondoltam sebaj felhívom a telekomot és elmondom szeretnék váltani tőlük, hűségem már lejárt, hátha ajánlanak vmi jobb árat, de nem (jó akkor mondjam fel és adjam le a stb a postán...gondoltam nyad) .
    Rossz menüt választottam vagy galuska a telefon másik végén pont le...ta, vagy esetleg az is közrejátszhat a dologban , hogy a upc oldalán azt írja nem elérhető a címemen a szolgáltatás és így azt hiszi a telekom hogy csak kamuzok? Szeretnék pénzt spórolni és tudom a szolgáltatók, főleg a kedves telekom más árakkal dolgozik ott ahol van konkurencia, mint ott ahol nincs (mondjuk érdekes ez senkit nem zavar).
    Köszönöm a válaszokat előre is.

    [ Szerkesztve ]

  • #88470784

    törölt tag

    válasz bopeti98 #1058 üzenetére

    Telekom most tripla kedvezménnyel 11900.- ft a Tv, 20-as net, Hoppa telefonra 1 év hűséggel (ezt deutálom )
    Ezt szeretném lejebb tornászni, mivel ők is csak a pénzt nézik én is, adjanak csak kedvezményt. Gondolom a upc-s üzletkötő is azért jár a nyakamra naponta, mert biztos később olcsóbban fogja vagy az egyik vagy a másik adni és szeretné most drágábban megkötetni a szerződést velem.
    Azt tudom a telekomnak voltak ilyen hülye "belsös" elnevezésű csomagjai. Ezek élnek még? Hogy tudom ezt kicsikarni belőlük?
    Ha aktiv lesz a upc oldalán a címünk utána tudon ezt kérni?
    Mik ezeknek a hivatalos nevük a külvilág felé?
    Köszönöm szépen.

Új hozzászólás Aktív témák