Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Linem #808 üzenetére

    Örülök,hogy megszabadultam attól a rugalmatlan ISP-től, amelyik a 100 Mbps-os kábelnetet magában 10,5 K-ért akarta nekem adni annak fényében, hogy ismerte a UPC a városban kevesebb mint a feléért ad 240 Mbps-ot.

    A Telekommal nincs bajom, és mint mondottam volt, teljesen mindegy hova megy az ember, mindegyiknél megy a csatorna tetris.

    A Fit HD az Invitelnél is vicc volt, komoly nézettségű lehet...

    Amin kiakadok, a Spíler imádaton, meg hogy követelik, hogy Spílert, Spílert... hát vazz nézze a BL-t meg a többi szutykot, Interneten, valami ingyenes Streamen, ja, hogy sok magyar nem tud angolul? Azt úgyis látja, amikor bevágja a hálóba a labdát ...

    Igazából az összes sport adót ki kellene vágni, maradna az M4... de addig tolerálom, ameddig a Fox-ot, a Nat Geot nem nyírják ki azért, hogy a sok faék egyszerűségűnek kedvezzenek.

    (#809) Gubek-Einste: Ja, és ez sajnos a nép színvonalát jelzi egyben. Azt nem vágom, hogyha leszámítjuk a sport adókat, meg a TV2 csoport + az RTL csoport csatornáit, akkor is maradna még olyan adó, amit simán ki lehetne vágni a Nat. Geo és a Fox helyett. Szerintem az lehet az ok, ha kitesznek pár nézettebb csatornát, akkor ez a két csoport profitál belőle, hiszen odakapcsolnak az emberek.
    VIVA, CNN, Muzsika, Sláger, Fix, hatoscsatorna.

    (#810) bopeti98 : Érdekes lesz, ha hasonlóan járnak el majd egyéb szolgáltatók is. Nem feltétlen Fox + Nat Geo, hanem esetleg AMC + Discovery. Az elmélet akkor is áll, két nagyobb nézettségű adó, hogy onnan tereljék reklámot bámulni az embereket a töltelék csatornákra.

    (#811) Gubek-Einste: Volt már olyan, hogy visszaléptek a T-nél ?:)

    (#813) bopeti98: Nálunk nem az én nevemen van a T, meg egyébként nekem nincs velük bajom, TV kell, HBO kell. Foxon is csak a WD-t nézem, mert egyébként HBO + HBO GO és OD-t nézek amikor van időm állandóan.

Új hozzászólás Aktív témák