Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    Holnap még valószínűleg lesz egy köröm:

    A UPC egy ilyen mobilkonténert helyezett le a 800 millióért felújított főtérre.
    Bent volt egy emberke, ki is nyitotta az ajtót, de mondta, hogy majd holnap reggel 9:30-17:30-ig.

    Mondjuk olyan információk jutottak eddig is a birtokomba, amikre számítottam, és ami alapján nem igen fog az Invitel árszintje alá becsúszni. Azért akarok csak bemenni, hogy hátha kapok írásos ajánlatot. Invitelnél egyébként is le vagyok kötve, de jó az nekem ha írásba van adva, hogy nem éri meg váltani :)

    Röviden: Ha most váltanék itt a Kádár utcán Telekomról - vagy ha 1,5 évvel korábban jöttek volna - , akkor a UPC-t választanám, pl nem (feltétlen) kellene vennem routert. De így, hogy az Invitelnél be vagyok fészkelődve, ráadásul a hűségöröklés is képben van, nem éri meg sem anyagilag, sem pedig macera szempontjából nekem.
    Annyival lennék előrébb, hogy lenne Horizon GO, ugyanúgy olcsó HBO, és Wi-Free, meg talán gyorsabb Internet, de ezek együtt sem érnek meg nekem egy váltást. Viszont, majd az Invitel hűséglejártakor, ezekre lehet hivatkozni, hogy kapjunk minél olcsóbb Invitel szolgáltatást :)

Új hozzászólás Aktív témák