Új hozzászólás Aktív témák

  • Nooeca

    senior tag

    válasz Dan-szan #384 üzenetére

    Lényeges szempont a kérdésed, de inkább azon kell szerintem elsősorban elgondolkodnod hogy szeretnéd-e reális áron, vagy megér annyit, hogy ráfizess egy elég szép summát.

    Mármint itt arra gondolok hogy ahogy előttem is írták, ha csomagban vásárolsz olcsóbb. Vagyis ha a netet mondjuk mindenképp a Telekomtól szeretnéd, és az ár is fontos akkor egyértelműen a TV-t és a telefont is tőlük veszed. Ha mindenképp fontos a TV minőség, de az ár is, akkor értelemszerűen más szolgáltatótól veszik a csomagot. Nem beszélve arról hogy sokszor visszadobják a listaárat, ha egy szolgáltatást hagysz meg a többit meg lemondod. Példának okáért UPC-s vagy 7990FT-ért kapod a csomagot, de lemondod a telefont és az internetet, erre ők ajánlhatják hogy 5100 a nagycsomagos TV úgy. Ugye mint látszik nem sokkal kevesebb majdnem az egész havidíjtól. + még ha hozzáteszed a Telekom internetét akkor már a 10-et is átugrottad.

    Amúgy meg a kérdésedre válaszolván nem tudni neked melyik jön be, IPTV kicsit nagyon más, én jobban preferálom, sokan viszont kritizálják.

Új hozzászólás Aktív témák