Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Roland-87

    aktív tag

    válasz human374 #1055 üzenetére

    A szünetmentesítés mindig jó és erősen ajánlott is, bár nem tudom mekkora kapacitású UPS-t vettél amire ennyi mindent rákötöttél, de ha csak egy átlagosat akkor tudnod kell hogy ez így max néhány perc áthidalására lesz elegendő, és mint írtad az internet nem csak rajtad múlik, nekem is mentesítve van a hgw de ennek ellenére ha áramszünet van akkor megy a net is. A mobilnet jó megoldás lehet, de mint írtad városban főleg, ugyanúgy érintheti az áramkimaradás az adott cellát (adótornyot) is. Utána kéne járnod hogy a közvetlen környezetben a 3+1 szolgáltatónak milyen a hálózata, hol vannak az adók és azokon milyen minőségű a hálózat, természetesen megoldható a külső antennás mobilnet is, lehet kapni 4/5G képes routereket amelyekre antennát is köthetsz, de ezeknek az ára is elég húzós, és még az antennák illetve az azokhoz vezető kábel sem olcsó mulatság, de az még mindig nagy kérdőjel marad hogy melyik szolgáltató mobil átjátszója szünetmentesített.
    Én vidéken élek és itt a semmi közepén egy domb tetején van az adótorony amelynek van szünetmentes áramellátása is, így áramkimaradás esetén is tovább működik a mobilnet egy ideig, de sok helyen tapasztaltam ennek ellenkezőjét sajnos.

Új hozzászólás Aktív témák