Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rup1u5

    Topikgazda

    válasz bitpork #4703 üzenetére

    Egyrészt:
    Sehol nem mondtam olyat hogy nem akarok vele foglalkozni! Rengeteg időt és energiát öltem és ölök a mai napig is ebbe a platformba és a vízhűtésre amit direkt rá építettem.
    Annyit írtam, hogy nem látom értelmét pénzt költeni rá. A kettő nagyon nem ugyan az! Légyszíves ne adjál a számba olyan szavakat amiket nem mondtam ki!

    Másrészt:
    A topikgazdaságot azért vállaltam el mert felkértek rá és az nem most volt hanem kb 4 éve amikor még teljesen máshol állt ez a platform a teljesítmény ranglétrán. Azért vállaltam el mert akkoriban tök egyedül voltam itt a topikban és úgy gondoltam, miért ne ha már itt vagyok.

    Harmadrészt:
    Igyekszem a személyeskedésed mellett elmenni és érdemben kommunikálni veled annak ellenére is hogy indokolatlanúl illetsz pejoratív jelzőkkel. Úgy látom valamiért nem tetszett neked az én magánvéleményem és ezért ellenállhatattlan késztetést éreztél a kötekedésre. Itt akkor ennek most legyen is vége, mert innentől kezdve minden ide nem illő off-ot vagy személyeskedést törölni fogok!
    Egyébként meg szívesen átadom a topikgazda címet neked vagy bárkinek aki szívesen vállalná. Feltéve ha aktív itt az illető. Két naponta azért minumim nézzen be ide.

    (#4704) OgreImre:
    Ha 40K-ból meg van a váltás akkor szerintem megéri! Bár azt nem tudom CAD mennyire szereti a több magos procikat de BF tutira meghálálja a 6/12 szálat! :K

    [ Szerkesztve ]

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák