Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Gyuri27 #8118 üzenetére

    Tényleg anyuék toltak mindent a seggem alá :K Sztem ne lotozz:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • #TOTTI

    őstag

    válasz Gyuri27 #8118 üzenetére

    Én ezen a hóbortomon egy nagyon jó autó árát spórolom meg.. :) A folyamatos szabadulás a cuccoktól és hogy minden áron kell valami.. hiába magyaráztam be hogy majd baleknak eladom meg még keresek is.. de az esetek 30%á-ban működött.. Amióta nincs gépem csak laptop nincs ez a kényszerem.. :) Értelmesebb dolgokra is jut időm nem tuningolni sietek haza hanem SQL-ezni.. pl.:) ;]

  • lipi67

    veterán

    válasz Gyuri27 #8118 üzenetére

    Nem úgy van ám! jó, hogy 94 ben nem igy indult a gép, s PH-n asszem Abit IB9/2giga kingmax,2180-an (de milyen..kicsi bogaram :O )
    Ha 1xre adom el, sokat bukok. Ha 1-2k a bukás akkor megéri ,ert új gari , új cucc. Most meg: 30k-ért ment el a 4770-es, 40-ért a 8500 (ennyiért is vettem).32k lesz a 4850-es, és nem kell win7, meg 64bit, mert a kari :
    1 alapon jobb
    2 azért nem 28k-s mert van neki hűtése:)
    3 lehet húzni majd, nem kell bűvészkedni se drájverekkel, se semmivel

    Ja! Tegnap, hogy tudjam mit és mire csereélek. csináltam teszteket 8-as szortóval (mert ugye a 9400-as is 8as lesz)333,375,400,425,450,475,500,525-ös FSB-ken és..
    Uraim: A 8500-as proci a 4770-et 8x333-on is teljesen (divatos szóval élve)kihajtja! Nem én mondom, (bár láttam), elküldtem az eredményeket egy gbors Neki, aki azért nem kis időt VGA-zik ([munkássága]), megnézte. 04% a kül. 333-as és 525-ös FSB között!!! :K
    Holnap megjön a cucc,s pénteg estig tesztek..
    Gyuri! Ezt-"Persze nálatok a képletben se nő, se hitel." ugye Te se mondod komolyan?

    Nő..- írod, mióta vele vagy , h mennyit eszik? :DDD , melója van, nem . Neked is.
    1x azt írod mérgesen, h 2 kocsi áll az udvaron stb.. most meg ezt. Hitelt: ha van pínz veszek, ha nincs..nem."Ha nem lenne nekem ez az enyém lehetne a világ legdrágább gépe." Most a világ legdrágább gépe lenne a Tiéd, vagy hiteled nem lenne?

    S igen se hitel, se eltartani való pina, de..SE MELÓ és van 2 gyerek! - Viszont 1 kva szót se szólhatok, én hibám, hogy "drogos" ribancot vettem el. A meló meg ezé a szar rendszeré, de majd robbangatok ha teszteltem, ittunk Balázzsal stb ;)
    (most azért is tudok írni, mert kint koldulnak, bnagy itthon a csend. Anyám 1 hete éhenhalt, a kutya jár rá, legalább annak van mit enni) :DDD

    Tod jól afiam milyen, s ez az élete. Míg én élek, nem fog sírni, hogy x-y game nem megy neki. Nekem nem kell jólét, csak annyi lenne mindíg ami elég. Az egy dolog, h én boldog vok-e(nem), de ők..Életvidámak s azok. Én meg, ha túl sok..vadászok 1et,s lehiggadok, s ha időm van, a végletekig kitesztelem, hogy mit tud ez a vacak. Nekem is elég lenne INt. vga, 2180 stb..de neki nem..

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák