Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz Gyuri27 #57107 üzenetére

    Az nem 4 Te Indián!!!!!! :W
    Négy verzió, fontossági sorrendben felülről lefelé!!
    Ha az első nem megvalósítható (vagy éppen 100k-s a házikó ami tudja) akkor ott a második opció stb.
    Pont az, hogy nem gyerek víz. Ez képes lehűteni a 10850-et 5,2GHz-en. Sajna a mugen 5-öm a 10600k-t (több ventivel, erősen rásegítve) 5GHz-en se tudta rendesen (prime stabilan ) lehűteni.
    Léggel vagy 240-280-as komolyabb léghűtéssel még tuning nélkül se, max alulfeszelve.
    Ezek a procik már kva melegek. És sajna nem a TJ.Max 100° a limit, mert létezik egy kva 70°-os limit ami felett a proci hiába stabil, teljesítményben fokozatosan gyengül . (pl. 5,1-en 69°-on legyen 100%-os, u.ezen a MHz-en 75°-on már csak 97% és ahogy nő a hő, úgy csökken a teljesítmény is.Pont ezt teszteltem pl. 10600k-n is. Hwbotra fel is tettem, hogy ha kell, később is meglegyen. Tuti hülyének néznek, de én veszem hülyére őket.. Mert: Van, hogy x-y eredményem már van, és mégis beküldöm u.azt 5x és rosszabb pontszámmal. Gondolják.. szegény hülye, számolni se tud. Valóság: Itt nem törlődnek a képek 15 év után sem, nem mint a képfeltöltés stb oldalakon. Ezért u.azt vagy gyengébb tuningot 5x is felteszek , mert én tudom, hogy biosban mit állítottam, nekem a kép sokat elárul, ők meg hoggyenek amit akarnak. :)
    példa: XTU2-n van fent 4900/ 50xx, stb eredményem. S van fent 6GHz feletti is!! :)
    Ja.. Pl ez.. Látod, egy proci van, hogy 5GHz-en jobb ha fix mint egy ingadozó 5,3Ghz, 6Ghz feletti tüskékkel..

    TEHÁT A KÉRDÉS:
    MILYEN KURVA HÁZ AZ AMiBE FELÜL VAGY ELŐL GOND NÉLKÜL BEÉPÍTHETŐ EGY AL F. ll. 420-as radiátor?

    Chaser:

    Sajna .. itt már a lég kvra kevés.. Én se hittem el, d-15 is kvra elvérzik egy 10gen-es 10850k/10900K alatt (csak 10 mag és 20mb L3), vagy egy 11gen i7 -i9 alatt.
    Ez sajnos tény. Bacca meg. Én.. Soha sem akartam vizet, hidd el.

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák