Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 8th

    addikt

    válasz F34R #44582 üzenetére

    Viccelsz? Akkor sem. Mit bizonyít egy postai feladóvény? Semmit. Soha ne utaljatok előre ismeretlennek. Ha elutalod a pénzt és másnap noti helyett átveszel a postán egy doboz féltéglát tuti eret vágsz. Ismerősöm járt így. Az expressz.hu-n vett PS2 dobozába raklaptalp volt belevágva méretre. Eladó persze azonnal felszívódott, eltérhetetlen lett. Azonnal feljelentette. Yardon kiderült, hogy jól ismerik az embert. Csalás és lopás miatt is eljárás folyik ellene. Közel két év bírósági huzavona után végül elítélték a gyereket. Felfüggesztettet kapott + kártalanítania kellett (volna) a károsultakat. Ez persze azóta sem történt meg. Bírósági panasznapon azt tanácsolták perelje be. Egy segélyezett munkakerülő munkanélküli bodzaszedőt sok értelme nincs bíróság elé citálni úgysem látná azt a pénzt soha többet. A kis féreg rétin*ger pedig azóta is röhög az egészen. Ennyit az előre utalásról. Én is vettem már kisebb értékű cuccokat az aprón de fejben meghúztam egy 5k-s lélektani határt, a felett nem utalok előre és nem veszek meg semmit látatlanban. Ehhez szigorúan tartom magam.

    [ Szerkesztve ]

    "Egy nép csak úgy semmisül meg, ha önmagát semmisíti meg. Önmagát a nép úgy semmisíti meg, ha múltját már nem látja, jelenében csavarog, jövőjében nem hisz."

Új hozzászólás Aktív témák