Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz Gyuri27 #15764 üzenetére

    Persze, hogy jók, nem úgy értettem Gyuri!!! Csak nekem semmi problémám a házon belüli légmozgással, ebbe is lehet alapon egy valag ventit tenni. Viszont én "célzottan" konkrét helyeket akarok hűteni az alaplapon. Például NB-t. Meg ugye..Tudod a ramjaim melegedősek, 4 van, szinte összeérnek. Bordájuk van ugyan, jó is, de egy borda szart se ér ha nincs ami elfújná róla a hőt. Ez egy jó légmozgású házban 2 modullal amik beérik 2-2,1v-tal tök ok is lenne, de 4 modullal ahol ha menniük kell akár 2,4V-on is járnak..nem járható út. Fabrikálni (barmolni) nem szertnék rájuk, hely (VGA vége és a ramok hossza miatt-szinte összeérnek- nincs gyári drága kütyüre, s mivel a 4 ram magassága és hossza is más, nem is nagyon lehet. Egy pörgős 14-es meg odacsap:)
    A VGA-m se hideg, főleg a ramok, azoknak se árt. Én csak kiagyalom a moddingot, mérek-számolok, s kartonból megcsinálom. Anyám tesója meg a hengerfejklinikán szépen megcsináltatja nekem. Olyan lesz mint a gyári. (remélem..)

    (#15767) darál0w : A Hdd azért kerreg mert a pagefile-on melózik. Szar vmi az Oprendszered beállításásnál sztem. Vagy adj neki többet és előtte scandisk +defrag, vagy ha sok ramod van, akkor kapcsold ki a fenébe..

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák