Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz shteer #15259 üzenetére

    Akkor bizos mástól kaptam (vagy adtam fel) ami 595 volt.. :U

    Nekem a történet sántít egy kicsit, eléggé kiszámítható. Meg zavar, hogy néha mintha rajzfilmet néznék. Realistább vagyok, sztem ez a hiba. Én a Gyűrűk urát se bírtam megnézni sose, bár abból kb 25 percet láttam, de azt vagy 3x-i nekirugaszkodásra. Inkább thriller. (ezt ma végignéztem Bogival, sőt! Ő úgy 3/4-nél megunta, én nem (annyira).
    Aszatlin néztem 5.1-gyel, erősen közepes minőségben, de a hatásvadász efektek amúgy se ingatnak meg. Egy Amerikai históri X azért más kategória, (nekem). :R

    #15258) Gyuri27 Nekem 2 ilyen kütyü kellene, egy 1terrás HDD, meg egy normális monitor..

    (#15269) darál0w: Ha nem tud felvételizni, kénytelen leszel:)

    Jaja! Én is szoktam nézni. Meg..(most lesz röhögés) Profi vagyok valami varázslós sorozatból, Hanna Montana-ból, Jóban rosszben-ból.-(ez még jó is, egy szőke pina öldösött) ---- Ha Bogi mérges rám (le szivemezem az oszt.főnökét, vagy elkalanozok ide-oda) akkor közös Hanna Montana és mire vége, szent a béke. (Krisztián WoW közben nem érne rá azt se észrevenni, ha meghalnék mellette..)

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák