Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • darál0w

    Jómunkásember

    válasz Gyuri27 #15202 üzenetére

    nemhiába ajánlgatom én is az AM3at az 1156 helyett :B

    Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

  • lipi67

    veterán

    válasz Gyuri27 #15202 üzenetére

    Györgyöm!
    Látod, ez egy higgadt, ésszerü hsz-ed volt, s ez asszem maradéktalanul igaz is.
    Én nem i-s szériára hegyeztem ki, sőt..Elárulom Neked, (Isten bocsájtsa meg nekem), 7xxx-től felfelé buta az aki i3-i5-re vált. Fura öszvér valami az a számomra, nem érzem a létjogosultságát, ki is fogom hagyni. Olyanom se lesz sose!!! :K Ha új gép, s nem váltás, akkor i5 lehet jó alternatíva, de i3-as akkor is húzós. :( Húzós mert nem érzek benne sokkal többet mint a 8xxx-ben (bár jobb). 11xx tévút asszem, s tiszavirág életü lesz.
    Viszont..a quadomat pillanatnyilag SEMMIÉRT se adnám. i7 jobb, de majd a nyári 40°-os melegben..Megnézném én a sok 4GHz/ 24/7-es beállításokat.(szenvedés lesz a 3,7 -3,8 is, én meg 4,4 körül tudom majd kell:) ) Nyócvanezer száll ok, ok, de átlag user sose futtat olyan alkalmazásokat amin kijönne. Elkényeztet a net. Konvertálgatni..minek? Azt és olyan formátumban húzol le a netről amit akarsz..Játékok meg ahogy nézegetem (többségük) még mindíg a MHz-ek sokaságának örül.. (az, hogy GTA4 meg Isten tudja még, hogy mi profitál belőle..-2-3 játék miatt nem vennék procit) Ráadásul..Max 1-2 nap míg bevágod a biost, kb uennyi míg az i7 változatosságát kitapasztalod (tesztelhetsz magad örömáre), s utána..kva unalmas lehet. Nekem ez is szempont, mert szórakoztat(na) S ezért van pl, hogy ha 2180 Vs pl.6750, akkor 2180. Az élmény, a 6750 meg kb : beteszed a procit, bios 1,5V , FSB fröccs és 2 óra mulva mindent tudsz a prociról:(

    Szóval, bár furcsa lehet, de én..én nem vok 'i'-s párti.
    ;)

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák