Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Gyuri27 #8148 üzenetére

    Skypoltam 1xre 6 emberkével régen, hát egy élmény volt, főleg mivel 2 csaj kefélni akart velem közülük:D
    Nézd, lehet ezt nézni úgyis, hogy élettelen, értelmetlen dologra megy el idő. Csakhogy esetemben ezeknek a dolgoknak idővel pénzre váltható értékük lesz :K Hány emberkének raktam össze gépet csak azért, mert látta az épp aktuális gépemet, jah hogy lehet ilyen is egy pc? Legtöbben megveszik a boltban a porszívós gépüket, és nem is gondolnák hogy lehet ezt másképp is. Ráadásul a véletlen egybeesések miatt beszerzés, építés közben mindig akad valami új kapcsolat, amiért már magában megérte az egész. Véletlenek pedig vannak, és megtalálnak folyamatosan:) Pár napja írtam egy csaj nickes usernek, egy raid vezérlőt árult, nekem is van egy sokkal speckóbb, homályosítson már fel, mennyit érhet. Írogattunk aztán kiderült az a használt kisker az, ahol 10 éve -1-2hét eltéréssel:)- vettem az első pc-met. Csúnyán átb@sztak, a pasija a másik eladó, kamuzik ahogy elő van írva. Mikor kiderült megírtam neki, bár biztos nem emlékeznek rám, én igen...azóta is voltam benn párszor, meghallgatni a kamuszövegeket:D Mondtam neki nem gond, azóta történt egy s más, pár év múlva én is nyitok boltot, marketingből se vagyok rossz, azzal kezdem hogy az ő boltjukat becsődöltetem pár hónap alatt alatt ;] Addig még kamuzzák ki magukat :)) Azóta nem írt :U A raid vezérlő itt jön a képbe, ha nem vackolnék állandóan a gépekkel, nem találkoztam volna azzal a sráccal akitől vettem egy conroe cerkát, és ha nem találkozok vele nem adott volna egy jó fülest egy jó pc-ről amiben a vezérlő is volt;) és folytathatnám a sort... :N hogy kaptam számlával 15k-ért 17-es moncsit 3 év garral újan és a többi...

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák