Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz Gorneck #15329 üzenetére

    De!!!!!!!!!! 2db , de 1is jó kezdésnek:)

    (#15330) Gyuri27 : Hát.. így alakult és..4000-ret mondtak, de én felkerekítettem, mert irreálisnak tartottam..(nem vicc)
    -mondjuk..ez is az, hisz ma kb 25k, de ez van. -

    Ház: Tuning miatt, meg szeretem ha rend van, nincs kábeldzsumbuj stb.. Ezért lesz jó majd az ápítés, ez is tervbe volt, meg..
    Tudod van egy barátom, valami jómunkásféle. Ő szólt, van egy haverja aki újszerűt adna ha kell (ház)
    No..ez a ház 32-36k között van asszem. Ő meg azt mondta 12k-ért nekem is adja, 14k postával. Van viszont egy másik haverom (neki se a pénz a fő szempont) ő meg azt mondta, kocsikázzunk. Meglátogatjuk Krammerkát, majd Tata az irány. Pár lityi benzin (vagy 10-13k -ért..) Hát ő meg 1FT-ot se kért. régi skinhead, s ma is örül, hogy mikor 13 éves volt, átmostam az agyát:)
    Így ez a chieftec nagytorony is 12k-ba került. És..szép, tiszta acél, letisztult , kis alisztokrata:)
    -én meg halott leszek ha nem adom oda a gépet.. este jövök!

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák