Új hozzászólás Aktív témák

  • lipi67

    veterán

    válasz Gyuri27 #11008 üzenetére

    Akkor lassabban: :DDD 29K ért számolnák be egy q9550-be. Nekem EZ a q9400 többet ér 29k-nál (főleg h 4 hónapos, garis, számlás, dobozos, érintetlen hűtő és..megy is rendesen)sőt 1 9550-re se dobnék 15-20k-t. Marad! (az ok, hogy tovább mennek mint a 9400, de 24/7-ben én is használhatom 4GHz-en ezt is- ha kellene-

    Alaplap: Asus-ból Csak RE kellene, de annyit nekem nem ér amennyi az ára. Többi nem érdekel. S nem 2.lap! Csak 1 maradhat! S ezek azért alaplapok..nézd meg, mit alkotnak asusokkal 9400-zal, az első 3 hely: Wr: Giga UD3P 2:Giga UD3R 3:Giga UD3R..

    Majd meglesem, hogy melyik a jobb lap számomra (24/7-es beállítás fog dönteni, ill. az, hogy melyikben kell kevesebb fesz a procinak) Tuningot úgy is végignézem azzal (DQ6) is. Utána meg.. valószínű, hogy megy a háztól az 1ik lap. Esetleg megtartom tartaléknak (anyagiaktól függ), mert s775-ös quad alá nincs ezeknél jobb deszka.

    (#11012) tsigalko87: Hidd el, meg se bontanám! Az úgy szuper ahogy van! Pedig, az a lap..és mégis. 1ütt tökéletesek, s egy 4850-es társaságában gyors, mindenre jól használható gépecske! Ha csere, akkor is marad a háznál, akár x-edik gépnek. Nekem..évekig elég lenne. A 4300-ast azért 1x majd meglesem p45-ben.
    Ja! Igen! Nagyon jó vétel volt!
    Amúgy meg: Üdv! Meglepődtem, hogy benéztél Te Casanova.:)

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák