Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Baryka007

    őstag

    válasz vezeralmos2 #28963 üzenetére

    Ha téged ez vígasztal, én a válogatott 8700K ( i7 8086k) mat delideltem magamnak rézig felcsiszoltam, és egy BQ Dark Rock 4 volt a tetején... 5,3,ghz ig megfogta 1,385v on ~ 165w fogyasztás ....

    Nem ment 85°C fölé... 5,1 en használtam Dailybe... játékok alatt 45-50 ... Cinebench alatt 68-72....

    Bőven jó volt úgy...

    Akkor volt gond, ha alatta (akkor még) a 1080Ti órák óta ment a maga 275w fogyasztásával, és akármilyen tornádó volt a házban, mivel a bq dr4 pontosan ez fölött a tégla fűtőtest fölött volt, átmelegedett és pár óra játék után..... játék alatt is elment a 65-72°C ig... aztán mégtovább.... 4 óra játék után, már inkább 80°C volt a CPU hotspotban....

    Az egésznek a vége egy épített víz lett meg egy FE 3070, mert a 1080ti hoz nem volt már újonnan blokk... A 360 as slim radit meg kiraktam a gépház orrába, mindig friss levegő megy rá.... a 3070 kb 20% al erősebb a 1080ti tól, cserébe 100w al kevesebbet eszik (a mostani beállításommal) a cpu azóta meg 12600K lett, ami kb ugyan annyit eszik, játékok alatt még annyit se... És 6-7 óra játék után is (tehát ha tényleg egész nap ment a játék és nem léptünk ki belőle) akkor is 39 fok volt a legmelegebb vízhőmérsékletem...

    A házon belül meg így, hogy a plafonba nem volt már radiátor ki is ment a levegő... És belül szinte hűvös volt 6-7 óra után is :K

    Megérte? Nem :)) :)) :))
    De sokkal jobb érzés a tudat, hogy nyugodtan meghúzhatom a vga-t meg a cpu-t akkor sem fog több óra múlva sem túlmelegedni belül semmi... Ez 1000% :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák