Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tibcsi0407

    félisten

    válasz zebra_hun #27545 üzenetére

    Köszi!
    De azt nézd milyen konstans! Egyszer ugrott le 1.25-re, gondolom a Windows mókolt valamit.
    TcWL-nél elengedtem az egomat és mentem a szabályos CAS-2-vel tovább. Bár a TrDWR-nél még mindig nem Veii szabályait követem, ott 22-nek kellene lennie, de ezzel is jó. TWR-t pedig 12-re vettem, ott is 24 lenne az ajánlás, de megy így is és 0.6ns-t hozott Aida-ban.
    8533-on már mindig 22 és 24-et használok. :)
    Most megpróbálom újra beidomítani a 8533-at, nekem szimpibb egy jó C38 a kisebb feszültségek miatt.

    Csináltam bench-eket, nyilván a HT off eredményemnek a közelében sincs. TR 387 FPS lett.
    Majd posztolom, ha végeztem a finomhangolással.

    Tegnap egyébként annyira el sikerült mindent piszkálnom, hogy a fenti NASA profil sem ment Y-ban két kört sem.
    Megoldás? MRC Fastboot disabled. Egyből helyreállt..
    Van egy Memory Context restore nevű funkció, ami eltárol dolgokat a training-ekből és csúnyán össze tudja zavarni a dolgokat. Fastboot off elvileg ezt kiüríti mindig.

    A chiller itt lesz elvileg 1-2 napon belül, még átgondolom, hogy mi kell hozzá, hogy szépen tudjam bekötni a rendszerbe és utána nekiállok a skew beállításoknak is, hiszen fix hőmérsékleten már fixálhatok is mindent akár. :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: 13900KS, 14900KF, 14900KS, Gskill 2x24 8000 kit, Gskill 2x16 6400 (A-Die) kit, 6950XT EK blokkal

Új hozzászólás Aktív témák