Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz #11493888 #6987 üzenetére

    Lényegtelen a paszta.
    Vettem én is 16W/mK pasztát, csak úgy, mert épp belefért a rendelésbe. Most egy tubussal több paszta van itthon.
    De az MX4-et szeretem a legjobban. Nem kell kenni se, csak rátaknyolod a CPU-ra, GPU-ra, aztán a hűtő, majd szétnyomja. A jobb hővezetésűt meg kenni kell, mert eléggé masszív. Mondanom sem kell, kb észrevehetetlen a különbség.

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz #11493888 #6987 üzenetére

    Stewen Mester,

    ezek amiket itt írok, az csak megosztása a használatomnak. Tisztában vagyok velük, olvasok sokat utána. Az, hogy megvettem és felkentem az egyik legjobban vezető pasztát, az annak tudható be, hogy megtettem mindent a legjobb teljesítményért.
    Ezért delideltettem, építettem vízhűtést, készítettem több különböző memória profilt, kísérleteztem a BIOS-ban a feszültségekkel stb.
    Ez mind annak a része, hogy ne legyen gyenge láncszem a gépezetbe. Mindig is van, volt, és lesz is. Tökéletes sosem lesz, mint ahogy mi magunk sem.
    Szerintem megtettem mindent, amit ebből ki lehet hozni, persze sokkal drágább motyókból többet is ki lehet. Ez is egy hobbi, jelenleg a szinte 0 szabadidőmben jól elvagyok vele:))Vannak persze új rekordjaim, de ehhez pont jól jött az új paszta.
    Ezt figyeld:
    1.42V Vcore (VRVOUT)
    5350 MHz * 10 / 5050 Uncore fullon. Nem vacakoltam kis terhelésekkel, bár megjegyzem, benchre az való. Ez a max határ nálam is, 5400 és felette nem indítok CB-t, és más hasonlót sem. Emeltem a CPU feszen, ezzel kaptam is meleget, de van ott még a prociban teljesítmény.
    80-85C, 18216 pont a 23-on. 20-ason 7000 felett.

    [link]

    Ezek persze mind csak pontok, kutyát sem érdekli, arra jók, hogy belődd a cuccodat velük.
    Az igazi tuning végeredmény így néz ki, bár sokan nem is értik, hogy ez mi ;)

    Ez itt 2560*1440 / 144 Hz BFV Ultra Preset. 64 -es szerón, 10 percen keresztül nem volt olyan, hogy egyetlen egyszer is beessen 144 alá az FPS. Persze az ilyet kár is mutogatni, az emberek 90% -a azt sem tudja, hogy mi az a min FPS, csak az eget bámulva nézik a max bedobott falsch értékeket. Ezért készült nálam tuning a gépre.

    @ ZK:

    Egyetértek, az ára határozza meg, mint mindenkinél. 9900k egy nagyon jó proci, próbáld ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák