Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz DroiDMester #5429 üzenetére

    Videót csináltam róla. 1.255 vcore a biosban, 3. llc-vel. 1.195-1.20V folyamatosan. 3 perc, mert 120MB/s -al vettem fel P95 mellett az az írás még plusz odavág. 280W! folyamatosan. Így is hosszú a feltöltés youtube-ra, 40 perc van vissza, utána mire 1440-et csinál belőle... Meg van még a régi nvme, régi w10-el, ugyanis az új p95-öt kiröhögi a gép. Annak örülök, hogy láttam a csodahűtésedet, nagyon jó, de 280W-al pont annyi nekem is. Igaz, 3 perc, de ennyi idő elég a beálláshoz. A múltkori tesztet 1.250V-al csináltam, LLC3-on, most a videó miatt adtam neki 1.255V-ot, így is 1.2V alatt marad végig, amire azt mondod, hogy 1 másodperc se. Ezt a programot nem futtatom tovább, nincs értelme, ahogy ennek a beszélgetésnek sem. Amikor ez kezdődött, hihetetlennek tűnt az állításom, de a rohadt életbe nem kellett ennyit bizonyítanom. Igen, az I9 10 maggal 300W terhelésen, teljesen stabil 1.200V-on, ott a 10 perces képem is, azon rajta van. Nem az én érdemem, semmi közöm hozzá, én csak megvettem és kitököltem a legalsó feszt, amin stabil a gép. Ez 1.18V CB23 240W-os fogyasztással. P95-nek kell a maga fogyasztásával az 1.2V. Nincs a világon olyan terhelés, ami ekkora teljesítményt adna. Az a több mint 100 Amper, szét égeti a CPU lábait, az nagyon nem egészséges.

    37 perc van hátra, utána linkelem.

    [ Szerkesztve ]

  • #11493888

    törölt tag

    válasz DroiDMester #5429 üzenetére

    azt meg szabad kérdezni hol állítod be a 400 watt maxot? mert sztem nálam "auto"-n van és 185 felett a mostani beállítással nem eszik. Cine alatt kivi lettem ha a zabálását kitolom wattban az jelenthet e teljesítménynövekedést is vagy marad így ahogy van.

Új hozzászólás Aktív témák