Új hozzászólás Aktív témák

  • zebra_hun

    Topikgazda

    válasz tlac #9725 üzenetére

    Te képed néztem, onnan írtam. Az igaz, a vírus nélküli képedről írtam, de azért, mert az a valós, ez egy orbitális hiba.
    Az a baj, hogy lehetetlen kilőni. Regedittel is betettem a blokkoló, meg mindent amit el lehet követni, de ~ 7 perc után magától indul, és megy, keres... csak mit... MS tudja csak.

    Egyébként magam ellen is beszélek néha, mert pl a 10400f a családi gépünk, és semmi OC.
    A gyári kis vakarcs hűtő van rajta, a mi igényeinknek tökéletes. Netezés, videózás, átlagos dolgok. A kinti gépem a 10850, az egy külön hobbiházban van, ezért nincs is használva nagyon semmire sem, ha kimegyek, abból egyből családi probléma van....
    Amúgy 99.99%-os stabilságot mondok arra a gépre, hiszen minden teszten átment. Éjszakákat nem, de nem is fogom. 1 órás stressz tesztből meg lehet mondani, hogy az adott OC stabil e sztem.

    458.064 verzió van nekem, csakis Benchmarkra, a játékot azt sem tudom, hogy milyen, nem is érdekel. :DD
    Persze, szívesen látnám a 2k max eredményeket (VGA teszt), és az 1080 Lowest (CPU/RAM teszt) eredményeket is. Köszönöm.
    Majd készítek én is a 10400-zal is, de csak Lowest 1080, talán menne, mivel egy GTX650 van mellette ;) Az a VGA lehet ledobja a láncot...

    Lehet pár képet betennék példa eredménynek a téma összefoglalóba, de csak ha nincs ellenére az illetőnek.
    10400 enyém
    10500 téd
    10600k Qtya
    10700 Baryka
    10850 enyém
    10900k Ubi

    11-esbol is találni itt, de ha zavarja a tulajt, nem teszem be. Cinebench R23, sajnos SotTR nincs meg mindenkinek. A CML ki lenne listázva ;) Persze csak olyat, amin HWInfo van a szükséges adatokkal. Ha nem nagy kérés, csinálsz egy olyat is? Vírus nélkülit, mert az a valós. Sajnos most ki kell kapcsolni, eddig soha nem volt ilyen.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák