Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz schawo #1477 üzenetére

    Részben igazad van.
    De még egy "mezei" router is aminek "csak" gigás portjai vannak, elég szép pénzek.
    Én továbbra is tartom, hogy szerintem felesleges kiadás jelenleg.
    Azt pedig, hogy hosszú távra tervez elhiszem, de ahogy már más is kifejtette, nem valószínű hogy így is lesz.
    Én is azt mondtam tavaly, hogy hosszú táv, azt most kb 1 hajszál választ el, attól, hogy rendeljek holnap egy 8350K-t és egy K6 lapot az alzáról :D
    Jó esetem kicsit más, mert normál esetben szintén tök feleslegesnek érzem a váltást, de 15k lenne a ráfordítás, mivel ugye én nettóban tudok vásárolni, és ha eladom a jelenlegi 6600K+Z170 K4-et akkor ennyit kellene rádobni, ennyit meg hoz teljesítményben már ez az i3 is.

    Ettől függetlenül, ha ki tudja használni, vagy van felesleges 20k pluszban rá vegye, de nagyon gyerekcipő még ez a 10g, de még az 5g is. Egyszerűen nincs hozzá hw, vagyis van de szintén horror áron.
    2-3 év és talán már simán élhető lesz ha egyre több gyártó ezzel fogja szerelni a routereit, de ahogy most is megnézed még jelenleg is az eszközök szerintem 65-70%-a szimpla 100-as porttal rendelkezik.

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák