Új hozzászólás Aktív témák

  • Maelephant

    aktív tag

    válasz Chaser #530 üzenetére

    A ki mit venne és mennyiért és milyen nagyszerű, hogy párhuzamosan 3D renderelhetsz, játékot közvetíthetsz stb. téma már a 7700K-val párhuzamosan lerágott csont, el van árasztva a net ilyen, ár/teljesítmény "döntéselőkészítő" cikkel, videóval. Nagyon sok, fárasztó, még egy dedikált, elvileg a vásárlási döntés, elhatározás megszületését követően releváns témában is újra ezt a lemezt hallani (látni).
    El lehet menni? Te valami autoriter figura vagy aki megmondja, hogy hova menjek? Vagy a jogalkotó maga? Továbbbá fanboy(ism)? Szerinted hány éves korukig gondolkodnak ilyen végletek között az emberek? (Vélt vagy valós) szükséglet---pénzügyi lehetőségek---alapos utánaolvasás---leginkább megfelelő termék kiválasztása---beszerzés. Mivel én leginkább játszom, ha egyáltalán tehetem, a tesztek alapján döntöttem és figyelem az ebből a szempontból releváns témát. És mit látok itt: Ryzen...százezredszer. Nem az a bajom, hogy a Ryzen van és az AMD sikeres, sőt, ez a verseny szempontjából örömteli, de már annyira nem releváns, okafogyott, hogy fáj. Ezen bosszantottam fel magam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák