Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Laraxior

    titán

    válasz zzola #34410 üzenetére

    Tesztelésre éppen elmegy kategória. Jól elbaszta az Intel ezt a szériát. :W
    Ha meg tudsz lenni egy hétig gép nélkül én mindenképpen elküldeném valakinek a CPU-t. Hétfőn feladod elsőbbségivel, másnapra ott van, elvileg szerdán ismételten feladva, csütörtökre nálad is lehet.
    Nyomnak alá egy kis Coollaboratory Liquid Ultrát, és mindjárt leugrik a hőmérséklet vagy 20-30 fokot.

    Az enyém is ilyen hulladék, ráadásul a magas órajelet is csak magas feszültséggel tudja.
    1.328V-on volt stabil 4.5GHz-en, de amikor a tesztet futtattam, még le se futott az első kör, már 100°C felett volt a CPU :W
    Asszem kevesebb fesszel, és 4,4GHz-en be mertem vállalni, hogy lefusson a teszt, de így is 96°C-ig mentek a magok.
    Műtét után 1.318V-on stabil (BIOSból), de még csak hasraütésre vettem le a feszt, nem tudom mennyin lesz okés. Ezenfelül a teszt alatt épphogy elérte a 70°C-t. Játékok alatt 60°C felett nem is láttam (Delid előtt ez az érték 80°C volt)

    Ezt most futtattam: (4500MHz, csak visszaveszi az órajelet)
    Ódzkodnak ettől a dologtól sokan, de én mint tényleg nem szakmabeli, majdhogynem hozzá nem értő neki mertem esni... :D
    Igazából ha megpróbálod, még mindig ott a lehetőség, hogy útközben abbahagyod :D

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

  • zzola

    félisten

    válasz zzola #34410 üzenetére

    Ismét üdvözlet mindenkinek!

    Bekerült a vga a gépbe, jelenleg így áll a bios:

    Munka közben:

    Battlefield 4-gyel próbáltam izzasztani a gépet. Kékkel jelöltem, ahol leesett az FPS, ez lehet a processzor helytelen beállításától? Vagy lehet az alaplap nem bírja? Elviekben jó a lap, az ajánlottak között tartják számon PH!-n.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák