Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • laychi

    veterán

    válasz Eduardo89 #10552 üzenetére

    nem tudom megfogni,mert le van vágva bőrig,meg nincs itthon pálesz,meg határozottan nem is merném :D
    annak alsógatya csere lenne a vége.
    na bemegyek sztk-ba,úgy is van arra dolgom,mondom nekik,hogy delideltetni jöttem :D
    csak vissza ne kérdezzen a doki,hogy mit választok? szike vagy satu kalapács,mert akkor tényleg inkább megcsinálom magamnak :D vagy elmegyek manikűröshöz,leszedetem,aztán rakatok fel műkörmöt,hogy esztétikus legyen :DDD

    Eladó 1x16GB G.Skill Ripjaws DDR5 4800 CL38(F5-4800S3838A16GX1-RS) SODIMM 40 Euro +Posta 6,49-14,49 euro, választást rád bízom.

  • laychi

    veterán

    válasz Eduardo89 #10552 üzenetére

    Csak magamnak kell megoldani,érdekes ez az egészségügy.

    Bemegyek,az sztk-ba recepció,eu tajkártyát odaadom,fellélegeztek,hogy végre magyar,merthogy mennyi külföldi volt ma ott,és már ha ilyen kártyát látnak rosszul vannak.
    Erre pár másodperc elteltével közli,hogy én oda nem mehetek.
    Kérdem miért? eddig is voltam már párszor,sebészeten is egy-két alkalommal.
    Erre közli,hogy mert nem vagyok helyi lakos.
    Erre én: És ez eddig nem volt probléma?
    Aztán mondja hogy olvassam el a kiírást,azon az állt,hogy csak a helyi lakosok kapnak ellátást május 26-tól
    Mondom hála az istennek,ezért meg nem fogok 250 km-et utazni,majd megoldom magamnak.
    De ha lett volna itteni háziorvosom,akkor kaphattam volna ellátást.

    Azért milyen vicc,hogy idejön a külföldi,kap ellátást,én meg nem,mert lakcím szerint nem vagyok bp xy kerület lakosa.

    Gratulálok,éljen Magyarország,tényleg mindenben jobban teljesítünk.Azt hiszem fel is megyek a cégnél az irodába és megmondom,hogy többet ne merjenek utánam tb-t fizetni,meg tőlem se vonják,mert úgysem kapok ellátást.

    Vicc ami ebben az országban megy,asszem pár hónap és csomagolok,irány a nyugat.
    Belfastban mikor kint voltam fél évet zokszó nélkül kaptam mindenféle ellátást,a saját országomban meg nem...ez undorító.

    Na akkor jön valaki kupaktalanítani vag oldjam meg magamnak?
    Utóbbi esetén kérnék egy dr.titulust a nevem elé.

    Eladó 1x16GB G.Skill Ripjaws DDR5 4800 CL38(F5-4800S3838A16GX1-RS) SODIMM 40 Euro +Posta 6,49-14,49 euro, választást rád bízom.

Új hozzászólás Aktív témák