Új hozzászólás Aktív témák

  • Petrell1

    csendes tag

    Sziasztok.
    Lehet hogy rossz helyre írok de azért megpróbálom maximum elzavartok a halálba.
    Mindig is Laptop tulajdonos voltam szóval szeretnék tanácsot kérni tőletek gép összeállításba.
    Tele vagyok kéjtejekkel és nem tudom mit éri meg mit nem. Olvasgattam a fórum-ot de okosabb nem lettem. Csak több kérdés :)

    Elmondom mire használnám. Alaphangon szövegszerkesztés és böngészés :) De hobbi photoshop és video-konvertálás.
    És hébe-hóba szoktam játszani ha meg tetszik valami vagy ha az asszony hagyja... Nem akarom hogy max-on fusson minden de olyan közepes szint azért legyen meg. Még egy szempont: witcher 3 Amit már nagyon várok szeretnék vele játszható formában végig vinni vagy 50 szer :) Nem akarom h akadjon mert tudom hogy a max hoz NASA gép kellesz :) De azért bízok benne hogy nem.

    Amit szeretnék egy mini-itx összeállítást. Amire jutottam az ASUS H97I-PLUS vagy ASROCK Z97E-ITX/ac
    mert ismerősöm ezt ajánlotta De láttam ASUS H87I-PLUS.
    A cpu meg pedig i5-4690 vagy i7-4770 húzni nem nagyon akarom. Nem tudom hogy az i7 megéri-e nem biztos hogy kihasználnám akkor meg nem költök feleslegesen, mert itt olvasgattam írtátok hogy egy sima i5 is elég a játékok futtatásához. Vga pedig

    MSI N760 HAWK GTX760 2GB GDDR5 vagy kisebb testvére MSI N660 Gaming 2GD5/OC. Kérdés ezzel kapcsolatban elég ha 2gb vagy jobb az 5gb kiszerelésben? Mivel érdemes spórolni. És tudnátok memóriát ajánlani meg tápot és mind ehhez Elegáns mini-itx házat.
    Nem hanyagolható szempont nekem hogy legyen halk a rendszer.
    Ha ezek nem jók átvariálhatjátok mindent de a keret azért nem olyan nagy 250 max. :(
    Remélem hogy nem sokkaltok be :)

    Előre is köszönöm hogy segítséget!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák