Új hozzászólás Aktív témák

  • noby

    aktív tag

    válasz alfiboy #7019 üzenetére

    van egy érdekes dolog amit megosztanék veletek adott egy asrock z87extreme 4 lap ill4670k proci ez már a második szettem ebből.most vettem zsír új a hardverkernél de nem is ez a lényeg előtte is ugyan ez a konfigom volt csak a lap még az első generációból való és gyári oc is kipróbálva a lapot túl sok feszt adott stb.ezért fix feszen használtam.de most megjött az új mondom kipróbálok valamit beraktam a gyári oct és láss csodát 4,2ghz normálisan feszeli a procit +visszaveszi a feszt is meg az órajelet is.4,2ghz vígan megy max ezen az értékeken 100% terhelés alatt már multyztam is vele egy órát a stabilíttás miatt max 66fokos a processor.most kellemeset csalódtam nem tudom mit javított az intel vagy az asrock a lapon de klaffol minden de a dobozra is rá van írva ,hogy new verzió olvastam forumokban hogy változtattak rajt de nagyon jól műxik most a gyári oc javaslom ha valaki belefutott ezekbe az uj lapokba akkor próbálja ki a gyári oct is ne csak találgasson a biosban mert szerintem egyáltalán nem rosszak ezek az értékek amire a gyári oc belövi a lapot.

    Megbízhatóságom:noby felhasználónak 55 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon!a régi rendszerben+az új :)

Új hozzászólás Aktív témák