Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz hobizoli #284 üzenetére

    Persze, alaposan átgondolva felejtős volt a téma.
    Egyébként mindenkinek akadt volna valakit odavinni qrni, szóval ez a helyzetet némileg bonyolította/színezte volna

    Amúgy amit leírtál, kb mindet tapasztalatam, mikor Németországban kilencen(!) éltünk kezdetben egy nagy házban. A végén már csak négyen, úgy egész elviselhető volt.
    jah és akkor innen kifelejtetted még azt is, hogy mindig akad(nak) valaki(k) akik(nek) pont akkor kell filmet letölteni és videotelefonálni, streamelve filmezni/zenét hallgatni, mikor neked fontos dokumentumokat kellene elpostolnod a hivatalba, vagy épp szeretnél pár fotót hazaküldeni.
    Bár itt egy idő után rájöttem, mikor hazaestünk melóból mindenki elrohant netezni videótelefonálni, filmet tölteni stb. Én meg elrohantam zuhanyozni meg egyebek, és pont mire kényelmesen készen lettem, kezdte az első emberkék azon gondolkodni, hogy kéne nekik a fürdő... Aztán mikor este 8 és 9 között egyszerre 4-6 ember állt sorba a fürdőért, akkor meg tudtam, hogy most lesz sávszélesség :DDD

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • Vismajor01

    addikt

    válasz hobizoli #284 üzenetére

    Azért erősen kultúrfüggő a dolog. Én 3 csajjal laktam együtt egy két fürdőszobás lakásban, ott egy csajjal osztoztam egy fürdőszobán. Most az hogy barátnőt csináltam belőle az másik téma :C

    Az volt a deal hogy én veszem a takaritószereket meg ilyesmiket és ő takaritja a fürdőt. :R

    Qrásból volt probléma, de csakmert a másik két csaj elég prűd volt, a harmadik csaj meg a totál ellenkezője ami nem jó párositás egy lakóközösségben. De az összes többi issue nem rémik, szépen rendben volt tartva a lakás.

    Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

Új hozzászólás Aktív témák