Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz opr #252 üzenetére

    Erre kiváncsi vagyok milyen ingyenes képzésre és irányultságra gondolsz, amivel többet lehet keresni, és munka mellett megtudod tanulni. Komolyan, engem is érdekelne, de az ő élete is jobbá tehető erre, ha gondolod legyen inkább PM ez a szál, mert ez tényleg eléggé OFF.
    A 145-öt egyébként internetszolgáltató helpdeskeseként keresni. Talán rég eljöttél innen, és az ország előre megy nem hátra (ha eleget mondják még a végén elhiszem) de a tejjel mézzel folyó kánaán továbbra is csak papíron létezik, kicsiny falunkban pl még 2022-ben is vannak olyanok akik komolyan 500ft-os órabérre keresnek embert.

    A 3 millás házat pedig hitellel akarja elérni, de ráadásul egy szép önrésze meg is van, mellette egy olyan kis összeget kell elkérjen, amit szerintem bármelyik bank adni is fog, ennyiből szerencsésebb. Az autó + jogsi ilyen helyzetben már problémásabb, mert mindkettő plusz kiadás.

    A mostani ingatlantámogatási rendszernek az a legnagyobb baja, hogy a piac azonnal úgyreagált a támogatásra, hogy beépült mindennek az árába. Csak csúnyább számok jöttek ki, és aki pedig nem jogosult babaváró/CSOK/anyámkínja kedvezményre, az szimplán 10-20Millióval magasabb árakat talál. Ennek csak úgy lenne értelme, ha valamiféle ársapka kerülne minden környék ingatlanjaira, és ezután lenne támogatás.

    Kész katasztrófa, hogy a 4 éve (2017 vége) 13 Millióért elment Tócis 6ik emeleti lakás, most 32Millióra van tartva! Azaz több mint megduplázódott az ára... És néztem a környéken lakásokat, a 32 Millióval még az aljához tartozik, mindezt egy idén 40 éves(!) panelben!

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák