Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz hobizoli #1745 üzenetére

    - XVIII. kerulet, tehat kint a picsaban, belvaros minimum egy ora, de legalabb 0-24-ben lehet hallgatni a repuloket
    - Kozos hasznalatu telek
    - Van felso szomszed
    - Befejezetlen, '92 ota nem nyultak hozza, es ezek szerint akkor se csinaltak vegig, tehat ez igazabol nem befejezetlen, hanem elkezdetlen. Mert amit '92-ben felbehagytak (ki tudja eleve milyen minosegben) az ziher, hogy mostanra szetrohadt
    - Gaz nincs, tehat lehet arammal futeni-fozni meg minden. Mindezt ugy, hogy napelemre (mivel lakas) esely ne legyen
    - "elektromos betáplálás jelenleg nincs, azonban könnyedén kialakítható, mert elő van készítve a folyamat" - Jah, ha biztos vagy benne, hogy amit 30 eve kihuztak, az meg jo az ugy. Reszemrol biztos vagyok benne, hogy teljesen ujra kell huzni az egeszet, mert olcsobb, mint a dokumentalatlan, soha nem hasznalt, fagyott/forrott, ki tudja milyen kabelekben jatsszon az ember hibakeresos-ujrahuzost
    - 53 MHuf

    Ez egy vicc. Raadasul nem is tul jo. Ugy kell kezdeni, hogy minimum 10 millat ralocsol az ember a nulladik napon, de lehet (valoszinu) lesz abbol 15 is, mire tenyleg kesz van.
    Plusz egyeb koltsegek, jo esellyel pl teljes furdoszoba meg konyha felujitas (ujracsinalas nullarol), adok, istenfasza, szoval a vegen vagy 70 millabol van egy 100m2-es lakasod, felso szomszeddal, kozos kerttel, garazs nelkul (de az udvarra beallhatsz, az benne van az arban :DDD ).

    Tenyleg nem tudom, mit gondol az ilyen, amikor erre ranyomja ezt az arcedulat.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • KROK640

    veterán

    válasz hobizoli #1745 üzenetére

    Néztem az első képeken milyen qrwa szép, aztán leesett h ezek csak koncepció képek, és valójában egy 30 éve félkész lomtárat kapunk

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák