Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz KROK640 #133 üzenetére

    Szerintem ez a "homo zajbanélő" ez egy külön állatfaj. Nekem is vannak ilyen ismerőseim, az az álmunk, hogy bent legyenek a központban, közel az élethez. VII. kerület, londoni Soho, Camden, Debrecenben a bika melletti disco utca (nem emlékszem a nevére) stb, mint álomhelyek.
    De mondom bazmeg, 15 perccel odébb gyalog csend van és nyugalom, olcsóbban. És még mindig rohadt közel vagy az élethez, csak épp nem az ablakod alatt szirénázik a mentő miközben egy feltörekvő rapper (legalábbis ezt hiszi magáról) nyomatja a gettoblasteren a szarját, mellette meg egy részeg picsa telfonon üvöltözik a pasijával, a barátnője meg két méterrel odébb okádik.

    És ez az ember amúgy nem 20 éves már, bulizni se jár már el, van két gyereke meg minden. Biztos vagyok benne, hogy ez neki olyan álom, hogy hatalmas szerencséje van, hogy nem valósul meg. Bazdmeg, leszigetelte az ajtót a földszinten, ami mögött a gázkazán van, mert nem tud tőle aludni az emelten... De biztos nagyon élvezné a bulinegyedet...

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • hobizoli

    nagyúr

    válasz KROK640 #133 üzenetére

    az a vicc, hogy Bp kulsobb kerueteiben is siman kapsz ennel olcsobban meg akar uj epitesut is
    hasznalatat meg foleg

    nemtom Debrecen mitol lett ennyire felkapva, amikor az a regio azert nem eppen a jo keresetek mekkaja

    Bp-n a netto 300k nem szamit eppen kimagaslo keresetnek, inkabb a 400k es az feletti, de ketlem hogy ez arrafele is altalanos lenne :U

    több drón kell ;P

Új hozzászólás Aktív témák