Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • noresz01

    csendes tag

    válasz zosy76 #7318 üzenetére

    Természetesen, íme a needrom-on lévő leírás, a letöltendő fájlok:

    rom, recovery, update1.1: [link]

    1. KitKat official 1.13 rom-nak kell lennie a telefonon, ez lesz az alapja, ha nem ez van rajta, akkor ezt kell előbb feltenni, ha ez van, akkor szerintem a mentés után csinálj egy factory resetet
    2. Ments le minden fontosat a telefonról, IMEI számot is, mert ez törlődni fog, erre a legegyszerűbb megoldás a Mobile Uncle Tools, figyelj rá, hogy SD kártyára mentsd, ne a telefon belső memóriájába, mert onnan minden törlődni fog, jobb menteni mint rába...
    3. A needromon lévő recovery-t kell elsőként felrakni, ezt könnyen meg lehet csinálni SP flashtool-lal, én a SP_Flash_Tool_v5.1352.01 verziót használtam, ezután megy a rom
    4. Telefon kikapcs, SD kártya betesz, amin a rom van
    5. Ha fent van a recovery, telefon újraindítás recovery-be (power+hangerő fel), itt elvileg egy TWRP recovery kell, hogy fogadjon
    6. Itt nyomj rá a Wipe-ra (Default one wipe data, davlik, cache)
    7. Visszalépés main menu, nyomd meg az Install gombot, majd válaszd ki az SD kártyát
    8. Válaszd ki a megfelelő zip fájlt, elvileg csak egy van az SD kártyán, majd mehet az install
    9. Ha végzett (3-5 perc), visszalépés a fő menübe és power off
    10. SD kártya kivesz és telefon normál módban indít, várj türelemmel, az első indulás kicsit hosszabb ideig fog tartani, kb. 3-5 perc
    11. Amennyiben minden jól ment, megjelenik a Zopo pofájú indító

    Az update1.1 telepítés a következő lépés, ez néhány javítást tartalmaz a rom-hoz
    1. SD kártyára másold fel a zip fájlt, majd telefon kikapcsol, SD kártya betesz és recovery-ben indít
    2. Itt Install, majd SD kártya kiválaszt, azon az update1.1.zip fájl kiválaszt és install, ha végzett mehet megint egy wipe dalvik cache, de ez már nem kötelező
    3. Telefon újraindít, és kezdődhet a rendszer konfiguráció, elsőként az IMEI számokat ellenőrizd, ha szükséges, állítsd vissza MUT-tal

    Szerintem röviden ennyi, de ha valakinek gondja van, keressen ha tudok, segítek. :)

Új hozzászólás Aktív témák