Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PioDVD

    senior tag

    Egy - gondolom - halál egyszerű gondom van, de nem találom a beállítást.
    Eddig egy régebbi primo a tervezésnél "használta" az m0-st. "Egyszerű" útvonalnál Debrecen - Balaton távon vagy az 1., vagy a 2. lehetőség 035-m3-m0-m7 volt, de tudtam váltani, hogy pesten át vigyen. Valamiért eltűnt a hang belőle (pár óránként fél-egy mondatot mondott, egyébként sztrájkolt), ezért feltelepítettem az újabb verziót. A hangok megjöttek, de most minden áron pesten akar átvinni. Hiába kérem az alternatív útvonalat, ott is ez az út van még egyszer, illetve 4-es út-m0-m7 van, de a fentebb írt utat nem hajlandó sehogy tervezni. Próbáltam gyors úttal és rövid úttal is, semmi.
    Röviden a kérdés, hogy adhatnám meg, hogy pestet el akarom kerülni? A beépített Útvonal- és szakasz tiltása nem jön be, egyikkel csak a komplett m3-ast tudom tiltani (akkor a 4-esen indítana), vagy csak valamelyik pesti utcát, de akkor pesten keres helyette másik utcát.

    Tudom, ha betervezek egy m0-snál lévő falut, akkor arra visz, de nem akarom elhinni, hogy valahogy nem lehet ezt normálisan megoldani. Főleg, hogy az m0 egyre hosszabb és jobb, egyre inkább arra lenne a logikus tervezés.

    Bocs, hogy hosszú lett!

  • PioDVD

    senior tag

    válasz snowdog #16861 üzenetére

    Kösz!
    Furcsa, hogy nem lehet megoldani, a korábbi meg alapból is használta az m0-st.

    A bökős módszerért külön kösz, nem jöttem rá, hogy így is meg lehet adni (köztes)pontot.

    Ja, a különböző útfajtákat próbáltam, de az a kombináció nem jött elő sehogy sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák