Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Matsushita

    tag

    Üdv everybody!

    Szeretnék segítséget kérni tőletek.
    Azért mert ma adódott a feladat, meg mert holnap reggelre kell,
    nem olvastam végig a fórumot Sorry! :B

    Kaptam egy Samu Galaxy telót. (Android szoftver, de gondolom ezt mindenki tudja)
    (Android ver.: 4.2.2.)

    A lényeg, hogy vidéken, többnyire olyan helyen lenne használva,
    ahol elég gyengusz a térerő, de előfordul, hogy nincs is.
    És ha lehet, akkor a GSM rendszert semmiképp ne is használja!
    (Úgy értem, hogy a fizetős mobilhálózatokat ne.)

    GPS nem tudom, hogy fizetős-e mobilon, eddig ezzel még nincs tapasztalatom.
    Ez is lenne a másik kérdés, hogy pénzbe kerül-e, vagy sem.

    De legjobb lenne, ha Offline lenne. Akkor nem függ az ember az időjárástól meg a hálózattól.

    Mondták már páran, hogy Igo egy nagyon jól bevált és megbízható progi, meg ebből a Primo is.
    Ebből kéne egy olyan verzió, ami elég részletes. (Faluk, községek utcái látszódjanak.)

    Előre is köszönöm a segítséget! :R

    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

  • Matsushita

    tag

    válasz snowdog #15953 üzenetére

    Köszönöm szépen Snowdog! :R
    Az utolsó sorod nekem kínai, nem értem. :F
    Nem írtam semmi olyat, ami illegális volna. Vagy igen? :F De nem is szeretnék olyat. :N
    Lehet, hogy félreértettél valamit. :F
    Vagy én írtam hülyeséget, ebbéli tudatlanságomból. (Mondjuk ez valószínűbb.) :B
    Nekem még nagyon új ez a "tapogatós-érintős" mobilos világ.
    Lehet, hogy előbb el kellett volna kezdeni vele ismerkedni. :B
    Az az igazság, hogy eddig nem volt rá szükségem. Meg nem is igazán vonzott eddig.

    Köszönöm! :R

    . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek! . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Jó pihenést, jó kikapcsolódást és jó töltődést kívánok nektek!

Új hozzászólás Aktív témák