Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz GrandeP #10385 üzenetére

    Pedig szerintem tök érthetően leírtam. Primo-t eddig arra használtam, hogy "Budapest XI,ker Jóska pista utca 6." címet beírtam, oda vitt.
    Vagy volt 50 köztespontom, beírtam címeket egyenként, rendeztettem programmal, és körbevitt az 50 köztesponton, és végül a célállomásba.

    Most azt szeretném, hogy végigmegyek az úton, mit kell nyomnom ahhoz, hogy az adott koordinátát mentse, lehetőleg köztespontként egy új útvonalba, vagy legalább mentse a koordinátát, hogy később tudjam köztespontként bepötyögni.

    Elég egyértelműen leírtam, hogy nincsenek címek, emiatt nem tudom beírni, rendezni, semmit, sőt, térképen fogalmam sincs hol vannak a lerakóhelyek, ezért kell elmennem az útvonalra, és megnézni, viszont megkönnyíteném a saját dolgomat, ha GPSbe kapásból menteném az útvonalat lerakóhelyekkel (köztes pontokkal), hogy azt később tudjam használni. (és nem azt, hogy a város után 5 km-re balra föld úton, aztán jobbra 2km-et a második legnagyobb tölgyfa után a 3. doboz)

    (esetleg kéne valami PCs program ahol lehetne térképen szerkeszteni/menteni útvonalat, majd betölteni primo-ba)

Új hozzászólás Aktív témák