Új hozzászólás Aktív témák

  • kisspista

    senior tag

    válasz Melanopus #9114 üzenetére

    Nekem is volt ilyen problémám, a branding-el lesz a probléma szerintem! Save mappából ki kell gyomlálni a system.ini fájlt, legalább is belőle az ide vonatkozó részt. Nem nagy a probléma, csupán nem kompatibilis vagy a skin vagy a branding, valami módosítás történhetett, ellenőrizd!

    (#9115) zezoka: Válasz:
    1. letöltött szópárt kicsomagolod, majd a tartalmát vágólapra helyezed (CTRL+C), majd megnyitod a lang_hungarian.zip fájlodat a content\lang mappában, és az i18n\Dictionary.lang fálj végére bemásolod (CTRL+V)! Nem felülírod, csak a végére beilleszted a vágólap tartalmát! Aztán elmented és visszacsomagolod a fájlt (Fontos: ne a navin csináld a visszacsomagolást, mert elszáll "megtelt a lemez felirattal")

    2. Témacserélő menüpont független a témacserélő mappáinak meglététől. Ez pedig ZoZo skinjében benne van, nézd meg figyelmesen Beállítások menüpontban.

    3. sémákat bemásolod a content\scheme mappába, majd a Primo-t elindítod, és Beállítások\Térképbeállítások --> Nappali színek-nél betallózod a neked szükségest!

Új hozzászólás Aktív témák