Új hozzászólás Aktív témák

  • salaxx

    tag

    Üdv Szakértők!

    Zozo 2.0.5-öt használok
    3 kérdésem volna:
    - még primo 1.2-ben anno megvoltak alul ki-be kapcsolható módon telefon, bt, fm transmitter gombok, de most a 2-ben nem jelneennek meg. Hogy tudom újra előcsalni őket? Mert a skin beállításai közt ottvan, hogy mire hivatkozzon az ikon kategóriánként (régen úgy rémlik volt magára a megjelenésre is checkbox)
    - indítás után amíg zajlik a jel keresése, a bal felső ikonra kattintva mikor előjön a műholdak "státusza" ablak jobb alsó sarokban van egy turn gps on gomb.....ezt már többször megnyomtam, de változatlanul ottmarad és a megnyomás után mindig azt ajálnja fel, hogy bekapcsolajm a gps vevőt? (mintha nem lenne bekapcsolva) múltkor sokáig nem talált jelet (vagy 5 perc is volt) és miután megnyomtan pont ezután lett...most vagy véletlen vagy vhogy nem bírja megjegyezni hogy legyen default bekapcsolva a gps vevő. Légyszi írjatok erről a turn gps on mizériáról
    - hogy tudom elérni, hogy speedcam riasztásnál csak 1szer legyen bemondva, hogy pl lehetséges sebességmérő hely, de utána annak eléréséig ne szóljon állandóan hogy lassíts. (bár ez még mindig tűrhetőbb mint az 1.2 pittyogása) (úgy vettem észre ha rábökök a figyelmeztetésre mikor a képernyőn van akkor már nem szól többet....egy ilyen működés kéne nekem csak épp rábökés nélkül) Sys.txt-ben így néz ki pl egy bejegyzésem
    [speedcam_category:1]
    activated_spoken_type=speech
    activated_speech="Lehetséges mobil sebességmérés."
    ;overspeed_spoken_type=1
    warn_distances="110:1000,90:900,60:700,20:500"

    A warn distances gondolom a korlátozás sebességének függvényében az első riasztási távolság. Az overspeed spoken-nel kéne vmit kezdeni? mert úgy tudom hogy ? miatt ez most itt csak komment (vagy nem)

    Köszönöm a válaszokat előre is

    Üdv
    Sala

Új hozzászólás Aktív témák