Új hozzászólás Aktív témák

  • Kludo

    csendes tag

    válasz formasu #10949 üzenetére

    A korábbi üzenetben leírtam hogy most vettem újonnan a jade gépet és az 1.2 primot.
    Mint újoncként regisztráltam ide örülve annak hogy van egy primo fórum.Átolvastam szinte az elejétől az egész fórumot.Nagyon sokat tanultam belőle és ezek alapján kezdtem csinosítgatni a megvásárolt primot.Ezúton köszönöm meg azoknak akiknek leírása alapján ,
    ezt a száraz programot élővé varázsolhattam és segítettek ebben.Minden elismerésem a munkajukért. :R :R :R Azonban tényleg mint újonc én is ezt tapasztalom a Fórummal kapcsolatban amit leírtál.Én sem értem hogy ezek szerint minden kérdés feltevése előtt
    akkor le kellene írni hogy vásároltam,beszkennelni a számlát....stb?És ezután kapjuk meg a választ.Mert mint újonc ,kísérletezek és természetesen rontok is.Ezért vannak kérdéseim.
    Nem azért mert warezolni akarok.De a visszaolvasásban is azt láttam hogy sokan így kezdték
    el csinosítgatni a kis primoikat.Nagyon örülnék ha inkább szép lelkes technikai érdekességekről menne inkább a téma.Hiszen ha jól értem van már Primo 2.0 !! Igazán érdekelne,sőt az is hogy hol lehet megvásárolni ?Amúgy nagyon tetszik a Primo 1.2 is,és nem bántam meg hogy megvettem a BP jade -vel együtt.Én remélem hogy egy nagyon jó kis Fórum lesz itt a Primo 2.0-ról is :K :K :K :K

Új hozzászólás Aktív témák