Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neomorf

    csendes tag

    válasz lapa #9532 üzenetére

    Igen már szedtem szét, de nem olyan rég, így nem hiszem hogy az lehet a baja. Általában be szoktam egy-kettőt fújni a hűtőbordáknál, na most a szervízes csóka mondta a telefonba, hogy ezzel is vigyázni kell, mert ha túl nagyot fújsz csapágyas is lehet. Na én izomból szoktam, és most is úgy indul hogy "hörög" egyet, aztán elhallgat (szerintem nem tud felpörögni), majd jön a fan error és kikapcs. Egyébként néhány hónapja olyat is tapasztalok pár naponta, hogy elindítom a gépet és mire full betölt a windows már tűz forró a billetíűzet, az allja meg szinte izzik. Ilyenkor szerintem nem indul el a venti vmiért. Ha újraindítom egyből elkezdi leszedni a hőt, tűz forró levegőt tol ki a bordákon. Gőzöm nincs, hogy miért csinálja, de most "bele is halt", úgy tűnik. Egyébként ez kb már 8-10 hónapos korában elkezdődött, akkor 2. vagy 3. alkalommal mindig elindult. Aztán mikor már iszonyat melegedett, akkor szedtem szét először és rettentő poros volt az egész. Sajnos csak kiporolni szoktam, ennél jobban nem merek hozzányúlni, nem tudom mit kéne csinálni, nem értek hozzá. Ezért nem volt ilyen zsírozás meg ilyenek.

Új hozzászólás Aktív témák