Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz Chaser #86245 üzenetére

    én például azért dobtam fel, hogy megnézzem azon futtatva jobban megy-e a potplayerből a 3d lejátszás, mint 7 alatt. Elsőre jobbnak tűnt, de aztán inkább a friss és egyéb program mentes telepítés lehetett inkább az oka. Nem mintha rendszeresen néznék 3d filmet, de kíváncsi voltam rá, hogy milyen a dlp projektorommal :)

  • sutszi

    veterán

    válasz Chaser #86245 üzenetére

    Azért mert a Win7 elég erősen unsupported. Van ez a gép, aminek az ég világon semmi baja nincs. A sebessége is rendben van. ( Átlagos netes használat mellett olvasásra, tanulásra van használva. Mostanában kicsit kódolásra... ) Nincs racionális indok arra, hogy a gép le legyen cserélve.

    Ha most azt mondod, hogy Win10 miatt cseréljek gépet, akkor kb ugyanaz lesz a helyzet mint évekkel ezelőtt volt minden új Win megjelenésénél mikor ment a hőbörgés, hogy egy OS miatt nehogy már gépet kelljen fejleszteni...amibe mindenki nagy egyetértésbe belement.

    Szóval leszámítva azt hogy a Lenovo lefossa a támogatást nincs semmi gond a géppel. Sőt! Állítólag gyorsnak kéne lennie, hiszen még fejlesztettek is a Win7 óta az MS-nél.

    Ha kritikus hiányosságba ütközöm akkor marad a Win7. De ha van rá egy kis esély is, akkor megpróbálom mert jelen pillanatban csak előnyeit látom a dolognak, hátrányát nem nagyon...

    Ha lenne egy jól bejáratott workaroundom hogy áttérjek valami értelmes linuxra aminek tényleg LTS akkor már rég megtettem volna...

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák