Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • taltos

    senior tag

    válasz lhurgoyf #7912 üzenetére

    Képesnek képes rá, de elvileg nem OS alól.

    Vhunter: "Az mennyire igaz, hogy a T500-asok már nem az igazi thinkpad minőség?"
    Semennyire.

    lapa: Ilyen körülmények között nem használom, de ha belegondolunk nincs is tökéletes megoldás. Ami jó kialakítás ölbe vételhez, az rossz egy előadáson, amikor 10 cm-re ül tőled egy hallgatótársad, vagy más a szituáció amikor otthon használod a gépet és más, amikor egy repülőgépen az előtted lévő szék miatt hátulról (vagy jobbról vagy balról) semmit nem tudsz rádugni. És még csak nem is feltétlenül rossz, de könnyen lehetetlen használni (lásd a korábbi példát az elülső fülhallgatócsatlakozóval és az ölbevétellel).

    Amit írtam, csak azért írtam, mert ahogy én használom, ahhoz nem is lehetne jobb csatlakozóelhelyezést csinálni (mert az egér miatt jobb oldalon nem szeretnék csatlakozókat, és az alkalmi fülhallgató vagy mikrofon középen bedugva a legkényelmesebb).

    Egyébként engem érdekelnének a képeid, meg a véleményed a témában. :)

    brd: Na de amikor vízszintesen van, akkor is két sorba szokott lenni, nem? Akkor ugyanúgy probléma a közelségük. Már ha a függőlegesben ez a probléma, de a függőleges kialakításnál is a 3. el van tolva a többitől, így egy bumszlibb pendrive befér mindenhogyan, az egerek, és egyéb perifériák csatlakozóinak meg nincs nagy oldalsó burkolatuk. De legrosszabb esetben is csak annyi fordulhat elő, hogy egy 3. eszközt már nehéz csatlakoztatni, mert kettőt még biztosan könnyedén lehet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák