Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Falcon C. #59025 üzenetére

    Hát jó gépek. Igaz. Meg még sok más ezer is jó gép. Ez így egy nagy köd. Anyámnál is van T60 IPS ettől még nem lesz ügyesebb, sőt, haveromnak T430-at vettem, villamosmérnök, de ettől még tök sík az egészhez, hiába végzett kiválóval BME-VIK-en, ami azért nem egy sűrű dolog, én már csak tudom. Ez van. Ehhez ki kell sz*pni az utat bőven.

    A gond ott van, nyomatékosítok, hogy amíg valaki tényleg nem rak le elém valami olyat, amit eddig még nem tudtunk, addig az csak egy tucatszöveg, amit mi is suttogunk mindig. Ha valami inside infó jött volna ki, hogy figyelj, itt ez meg az az akksi nem jó ennyi meg annyi felett mert a turbinális buzgantyút beszívja az űrgolyhók lézersugara na akkor igen. Na az valami. De ez így csak olyan, mint a 120k-s konzumer notik között mikor próbálunk jobbat-rosszabbat kihozni. Egyformán sz@r mind, csak más a csomagolás, nagy ritkán lesz valami ami miatt egyik jobb másik nem. A többi meg szemfényvesztés leginkább.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák