Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz audi100td #45478 üzenetére

    Nem, én pont arra célzok, hogy kompatibilisnek kellene lennie és illeszkednie (ez volna a szabály :) ). Egyébként a Z61p-m alapján pont az a rész kicsit mintha jobban ki lenne téve a fizikai behatásoknak, a keyboard bezelben is az akku helye fölött van egy nagyon enyhe görbület, ami nyilván nem gyárilag került oda. Ennyi az észrevehető deformitás, ezt szerintem cserélni is fogom. Nem nagyon zavaró, de akkor már törekedjünk a tökéletességre. Amennyiben van igény rá, rendezhetünk akkucserélgetős Thinkpad-találkozót Budapesten, hozom a nekem jelenleg lévő két akkut és a Z61p-t, ha ezt valóban ki szeretnétek kísérletezni. :)

    A panel részleges sárga felülete jobban zavar. Valamikor felteszek róla fényképet (pl. amikor végre úgy esek haza, hogy van otthon elég természetes fény), eléggé haza tudja vágni az amúgy tök jó élményt, amit ez a kijelző mutat.

    Úgy néz ki egyébként, hogy a Thinkpad-ekbe került WUXGA panelek közül a Samsung-gyártotta panelek a vackok, gyenge fényerővel és betekintési szögekkel, az LG-Philips gyártmányúak (panel: LP154WU1) viszont kifejezetten kellemesek. No persze a Lenovo oldala nem hoz erre a panelre konkrétan FRU-t, Service Part Nr.-t viszont igen: 13N7198. Így nem tudom 100%-ra, de valószínűleg ez lesz az FRU: 42T0612.

    Ebay-en persze a legtöbb panel Samsung (még ha ezzel az FRU-val is megtalálhatóak)...

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák