Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • brd

    nagyúr

    válasz Gondwana #20288 üzenetére

    Irigyellek. :) Én eddig akárhányszor beállítottam egy vezetékes, és egy WiFi profilt, a vezetékesről a WiFi-sre nem tud átállni ez a szerencsétlen, az esetek nagy részében. Több gépen próbálkoztam egy ideig kitartóan, úgy fél-háromnegyed évvel ezelőttig, ha nem tévedek, aztán feladtam, mondván, ez már ilyen marad sajnos, pont arra nem jó, amire kellene... :U Azt írja ha kiválasztom a profilt, hogy Connection Failed (vagy valami ilyesmi), de ha letiltom, és engedélyezem a WiFi kártyát, akkor utána működik, de így meg az egész értelme vész el, mert akkor már a Wifi kártya kezelőprogramjába is bele tudok nézni, és ott kiválasztani a profilt, ott legalább mindig működik, és kb. ugyanannyi kattintás. Persze az AC még a kártyát is be tudja kapcsolni, csak éppen kapcsolódni nem képes. :( Marha nehéz feladat lett volna a tisztelt software-mérnököknek megoldani egy pár szavas utasítás kiadását (kártya letilt-engedélyez) beleírni a 3-4-5(?) év alatt (nemtom', mióta létezik) ebbe a szerencsétlen software-be, ha már tényleg csak így tudna működni... :W

    Wolfskin: Google keresés, ott a 2. találat konkrét drivert linkel. Ha jól látom, nincs Win7-es, de a visztás ugyanolyan jó lesz valószínűleg (nagyon hasonló a HW modelljük). Audio drivert ugyanígy keresnék, bár ilyen esetben én inkább egy Everesttel nézném meg az eszközöket, ha már többet kell. Egyébként a korábbi hozzászólásodra: igen, onnan letöltöm, amire szükség van (ha nincs Win7-es, akkor a vistas driverrel próbálkozom).

    [ Szerkesztve ]

    The only real valuable thing is intuition.

Új hozzászólás Aktív témák